Центральний державний архів
громадських об’єднань України

Включити версію для поганого зору

Включити звичайну версію сайту

A

A

A


free counters

   

 

До уваги!

Новини

Співпраця з громадськістю у напрямку поповнення НАФ

 

За сучасних умов політичні партії, рухи та громадські об’єднання є ключовими елементами демократії, рушійною силою процесів, що відбуваються в суспільстві. Вони визначають пріоритетні напрямки становлення та розвитку держави і відіграють значну роль у формуванні національної свідомості. Безумовно, документи, які накопичуються в процесі їх діяльності є частиною історико-культурної спадщини України та Національного архівного фонду. Держава у пріоритетному порядку підтримує і фінансує їх виявлення та взяття на облік, гарантує їх збереженість.

Центральний державний архів громадських об’єднань України (ЦДАГО України) – єдина архівна установа, де зберігаються документи з суспільно-політичної історії України, які були створені і продовжують утворюватися в процесі діяльності політичних партій, рухів та громадських об’єднань України.

Фахівці відділу формування НАФ і діловодства ЦДАГО України готові надати необхідну консультативну і практичну допомогу у будь-який час в режимі on-line:

тел.:   (044) 285-53-43, (044) 285-55-16 (вн. 125)

факс.: (044) 285-73-51

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Не чекайте доки документи, накопичені в ході функціонування партії, руху або об’єднання, які є відображенням суспільних явищ XXI сторіччя в Україні, будуть невиправно зіпсовані чи втрачені для майбутніх поколінь – передавайте їх на зберігання в ЦДАГО України!