Центральний державний архів
громадських об’єднань України

Включити версію для поганого зору

Включити звичайну версію сайту

A

A

A


free counters
Верховна Рада України Президент України Урядовий портал Міністерство юстиції України Державний комітет архівів України Головне управління державної служби України Головне управління державної служби України

Рус    

 

До уваги!

Новини

Співпраця з громадськістю у напрямку поповнення НАФ

 

За сучасних умов політичні партії, рухи та громадські об’єднання є ключовими елементами демократії, рушійною силою процесів, що відбуваються в суспільстві. Вони визначають пріоритетні напрямки становлення та розвитку держави і відіграють значну роль у формуванні національної свідомості. Безумовно, документи, які накопичуються в процесі їх діяльності є частиною історико-культурної спадщини України та Національного архівного фонду. Держава у пріоритетному порядку підтримує і фінансує їх виявлення та взяття на облік, гарантує їх збереженість.

Центральний державний архів громадських об’єднань України (ЦДАГО України) – єдина архівна установа, де зберігаються документи з суспільно-політичної історії України, які були створені і продовжують утворюватися в процесі діяльності політичних партій, рухів та громадських об’єднань України.

Фахівці відділу формування НАФ і діловодства ЦДАГО України готові надати необхідну консультативну і практичну допомогу у будь-який час в режимі on-line:

тел.:   (044) 285-53-43, (044) 285-55-16 (вн. 125)

факс.: (044) 285-73-51

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Не чекайте доки документи, накопичені в ході функціонування партії, руху або об’єднання, які є відображенням суспільних явищ XXI сторіччя в Україні, будуть невиправно зіпсовані чи втрачені для майбутніх поколінь – передавайте їх на зберігання в ЦДАГО України!