Центральний державний архів
громадських об’єднань України

Включити версію для поганого зору

Включити звичайну версію сайту

A

A

A


free counters
Верховна Рада України Президент України Урядовий портал Міністерство юстиції України Державний комітет архівів України Головне управління державної служби України Головне управління державної служби України
Заступник директора ЦДАГО України Т.М. Красавіна під час відкриття семінару на тему “Впровадження нормативних актів з питань діловодства та забезпечення збереженості документів у практику роботи політичних партій”.
ЦДАГО України, 31 травня 2017 р.


Представники політичних партій під час роботи семінару на тему “Впровадження нормативних актів з питань діловодства та забезпечення збереженості документів у практику роботи політичних партій”.
ЦДАГО України, 31 травня 2017 р.


Учасники семінару на тему “Впровадження нормативних актів з питань діловодства та забезпечення збереженості документів у практику роботи політичних партій” під час екскурсії по архіву.
ЦДАГО України, 31 травня 2017 р.


Учасники семінару на тему “Впровадження нормативних актів з питань діловодства та забезпечення збереженості документів у практику роботи політичних партій” знайомляться з умовами зберігання документів у сховищі архіву.
ЦДАГО України, 31 травня 2017 р.