Центральний державний архів
громадських об’єднань України

Включити версію для поганого зору

Включити звичайну версію сайту

A

A

A


free counters

Семінар на тему “Впровадження нормативних актів з питань діловодства та забезпечення збереженості документів у практику роботи політичних партій”, 31 травня 2017 р.

У Центральному державному архіві громадських об’єднань України відбувся семінар на тему “Впровадження нормативних актів з питань діловодства та забезпечення збереженості документів у практику роботи політичних партій”.

У роботі семінару взяли участь працівники діловодних служб та особи, відповідальні за архів політичних партій “Народний фронт”, “Опозиційний блок”, “Удар (Український демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”, Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”, Демократичної партії України, Народного руху України, Української республіканської партії, Блоку Петра Порошенка “Солідарність”, Радикальної партії Олега Ляшка, Партії промисловців і підприємців України, Української народної партії та ін.

Начальник відділу формування НАФ і діловодства ЦДАГО України Бабіна Наталія Вікторівна у своїй доповіді акцентувала увагу на основних вимогах нормативних актів з питань діловодства та забезпечення збереженості документів, а головний спеціаліст цього ж відділу Божук Наталія Степанівна розповіла про організацію зберігання архівних документів у політичних партіях та їх підготовку до передачі на постійне зберігання в державний архів.

Учасники семінару взяли участь у обговоренні питань семінару, зокрема, їх цікавили питання дії нормативних актів, що регламентують порядок передавання архівних документів партій на зберігання до ЦДАГО України, особливості складання зведеної номенклатури справ та вимоги до оформлення описів справ.

Для ознайомлення учасникам семінару була представлена виставка документів із фондів політичних партій, що зберігаються у ЦДАГО України. Також для них проведено екскурсію архівом, під час якої начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів Іщук Анжела Володимирівна, начальник відділу використання інформації документів Власенко Світлана Іванівна та завідувач реставраційної майстерні Котик Тетяна Олександрівна розповіли про склад та зміст фондів архіву, умови зберігання документів, роботу з їх ремонту та реставрації, форми використання інформації документів тощо.

Підводячи підсумки семінару, заступник директора архіву Красавіна Тамара Миколаївна наголосила на важливості передавання документів політичних партій до ЦДАГО України з метою поповнення Національного архівного фонду та збереження документальних свідчень діяльності політичних партій для всебічного відтворення сучасної історії України.