Центральний державний архів
громадських об’єднань України

free counters
Верховна Рада України Президент України Урядовий портал Міністерство юстиції України Державний комітет архівів України Головне управління державної служби України Головне управління державної служби України

Указом Президента України №133/2017 від 15.05.2017 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, введені в дію обмежувальні санкції, що передбачають заборону Інтернет-провайдерам надання користувачам послуг з доступу в мережі Інтернет до ресурсів сервісів “Mail.ru”, “ВКонтакте”, “Одноклассники”. Санкції також застосовані проти ТОВ “Яндекс” (Москва) і “Яндекс. Україна” (Київ). Термін дії санкцій – три роки.

У зв’язку з цим Центральний державний архів громадських об’єднань України не опрацьовує вхідну електронну пошту з ресурсів: mail.ru, rambler.ru, yandex.ru, yandex.ua. Для листування електронною поштою рекомендуємо використовувати інші Інтернет-ресурси (поштові скриньки ukr.net, gmail.com тощо).