Центральний державний архів
громадських об’єднань України

free counters
Верховна Рада України Президент України Урядовий портал Міністерство юстиції України Державний комітет архівів України Головне управління державної служби України Головне управління державної служби України

Рус    З питань наявності вакантних посад звертатись у сектор управління персоналом за телефоном (044) 286-05-07. Резюме надсилати на е-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Увага! 1-3 березня 2017 р. проведено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії “Б”, відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 та наказу ЦДАГО України від 09.02.2017 № 22-к “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад”.


Конкурс на зайняття вакантних посад державної служби

Інформація про вакантні посади:


Архівіст І категорії відділу забезпечення збереженості та обліку документів

Професійні та кваліфікаційні вимоги:

- повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – робота в архівних установах не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 1 року.


Провідний реставратор архівних та бібліотечних матеріалів реставраційної майстерні

Професійні та кваліфікаційні вимоги:

- середня освіта, професійно-технічна освіта або повна загально-середня освіта, професійна підготовка на виробництві і стаж роботи за профілем реставратора не менше 1 року.