Центральний державний архів
громадських об’єднань України

Включити версію для поганого зору

Включити звичайну версію сайту

A

A

A


free counters
Верховна Рада України Президент України Урядовий портал Міністерство юстиції України Державна архівна служба України Національне агентство України з питань державної служби

Рус    


До уваги!

Оголошення для запитувачів архівної інформації!

Про збір документальних свідчень Революції гідності 2013-2014 роківУВАГА!

У зв’язку з проведенням робіт з капітального ремонту приміщень архіву телефонні номери (044) 285-73-05 та (044) 285-48-31 тимчасово не працюють.

Просимо звертатися за телефоном (044) 285-55-16.

УВАГА!

Шановні користувачі!

У зв’язку з проведенням робіт з капітального ремонту приміщень архіву, роботу читального залу ЦДАГО України буде призупинено на час їх проведення – з 01 жовтня до 15 грудня 2020 року.

Особистий прийом громадян також не здійснюватиметься. Письмові звернення, які надходитимуть на адресу архіву, обов’язково будуть опрацьовані з урахуванням етапності ремонтних робіт.

Звернення приймаються на е-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та на поштову адресу: вул. Генерала Алмазова, 8, м. Київ, 01011. Необхідну інформацію можна отримати за телефоном: (044) 285-55-16. Також ми завжди на зв’язку на нашій сторінці у facebook.

Просимо вибачення за тимчасові незручності й чекаємо користувачів документів у оновленому та затишному читальному залі архіву.19 жовтня 2020 р.

Міністерство цифрової трансформації України на порталі “Дія” запустило Гід з державних послуг – офіційне сховище актуальної інформації про всі державні послуги, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.


18 жовтня 2020 р.

До 120-річчя від дня народження української громадської діячки, журналістки, активістки жіночого руху Хариті Кононенко, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено добірку її особистих документів, що зберігаються в архіві.

16 жовтня 2020 р.

Співробітники ЦДАГО України взяли участь в організованих Укрдержархівом семінарі з питань формування Національного архівного фонду та експертизи цінності документів та семінарі-практикумі з організації виконання запитів юридичних і фізичних осіб (у режимі відеоконференції).

8 жовтня 2020 р.

Директор ЦДАГО України Ольга Бажан в рамках архівно-музейної практики провела онлайн  лекцію-зустріч із студентами різних освітніх програм історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Фоторепортаж.

7 жовтня 2020 р.

До 30-ї річниці Революції на граніті на вебсайті ЦДАГО України розміщено виставку архівних документів “Краще вмерти, аніж жити в Радянському Союзі”.

6 жовтня 2020 р.

Відбулося чергове засідання Науково-методичної ради ЦДАГО України, на якому розглянуто питання про документальні виставки онлайн, присвячені 30-й річниці Революції на граніті та 75-й річниці створення Організації Об’єднаних Націй.

5 жовтня 2020 р.

У ЦДАГО України відбулася зустріч з представниками полку “Азов”, під час якої здійснено передавання на державне зберігання до архіву документів полку батальйонного періоду за травень-вересень 2014 року та обговорено подальші шляхи співпраці в напрямку збереженості документальних свідчень російсько-української війни на сході України.

Фоторепортаж.

2 жовтня 2020 р.

Співробітники ЦДАГО України взяли участь у презентації мобільної виставки «Пам’ять про минуле – заради майбутнього», організованої Центром німецької культури «Відерштраль».

Фоторепортаж.

29 вересня 2020 р.

Документи Центрального державного архіву громадських об’єднань України представлені на online-виставці «Шталаг № 325. «Табір краплі води та повільної смерті», презентованій Національним музеєм історії України у Другій світовій війні.


26 вересня 2020 р.

До 130-ї річниці від дня народження українського військового і політичного діяча Івана Полтавця-Остряниці, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи.

23 вересня 2020 р.

До 120-ї річниці від дня народження Володимира Кубійовича – українського географа, демографа, громадсько-політичного діяча, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи.

22 вересня 2020 р.

До Дня партизанської слави на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи.


20 вересня 2020 р.

До 125-ї річниці від дня народження українського ботаніка Дмитра Зерова, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи.


11 вересня 2020 р.

До 145-ї річниці від дня народження Олександра Кошиця – видатного українського хорового диригента та композитора, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи.

10 вересня 2020 р.

До 80-річчя Миколи Андрійовича Горбаля – українського громадсько-політичного діяча, правозахисника, музиканта і поета, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи про його громадсько-політичну діяльність.

8 вересня 2020 р.

До 100-річчя Державного підприємства «Серійний завод «Антонов», на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи.


31 серпня 2020 р.

Відбулося засідання Експертно-перевірної комісії ЦДАГО України, на якому розглянуто документи Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України, Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної системи та питання фондування нових надходжень.

29 серпня 2020 р.

До Дня пам’яті захисників України на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено документи із фондів архіву.


21 серпня 2020 р.

У читальному залі Центрального державного архіву громадських об’єднань України відкрилась виставка документів до Дня незалежності України. Документи представлені у режимі online на офіційному вебсайті ЦДАГО України у рубриці “Виставки”.

Фоторепортаж.

19 серпня 2020 р.

До Всесвітнього дня гуманітарної допомоги на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено документи із фондів архіву.


15 серпня 2020 р.

До Дня археолога, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи.


10 серпня 2020 р.

На електронному ресурсі ЦДАГО України – E-resource розміщені описи фонду 269 Колекція документів “Український музей в Празі” (1925-1948).

Опис 1 “Документи і матеріали українських організацій, союзів, спілок, товариств і громадян на еміграції” налічує 1140 справи, датованих 1905-1948 рр., опис 2 “Документи і матеріали українських державних, військових, громадсько-політичних діячів, представників науки, культури і освіти, інших осіб” – 332 справи 1886-1952 рр. та опис 3 “Часописи, газети, бюлетені, інші друковані видання” – 172 справи 1919-1945 рр.

3 серпня 2020 р.

До 100-річчя створення Української військової організації під проводом Євгена Коновальця, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено добірку документів із колекції “Український музей в Празі”, що висвітлюють діяльність УВО.

29 липня 2020 р.

З нагоди 155-ї річниці з дня народження Андрея Шептицького, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи.


28 липня 2020 р.

До 140-ї річниці з дня народження Володимира Кириловича Винниченка, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи.


24 липня 2020 р.

З нагоди 30-річчя від підняття на щоглі перед Київською міською радою українського прапору, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи.

16 липня 2020 р.

До 30-річчя проголошення Декларації про державний суверенітет України, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено звернення Державного центру УНР в екзині, опубліковане в газеті “Свобода” від 13 серпня 1990 р.

14 липня 2020 р.

Відбулося засідання Експертно-перевірної комісії ЦДАГО України, на якому розглянуто документи Всеукраїнської громадської організації “Асоціація платників податків України”.

30 червня 2020 р.

ЦДАГО України презентує електронний ресурс – E-resource онлайн доступу до фондів архіву. Він містить інформацію про фонди, описи та справи, а також інтерактивні архівні покажчики та цифрові копії документів.

Детальніше

28 червня 2020 р.

До Дня Конституції України на вебсайті ЦДАГО України презентовано оновлену виставку документів, із фондів архіву про початок і перебіг конституційного процесу в Україні.

25 червня 2020 р.

До 120-річчя з дня народження українського письменника, журналіста, театрального критика Юрія Корнійовича Смолича, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи – відгуки на його літературні твори.

23 червня 2020 р.

Документи з фондів ЦДАГО України представлені на виставці “Державна служба в Україні. Історичні паралелі”, презентованій на вебпорталі Укрдержархіву.

22 червня 2020 р.

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено документи з колекції позасудових справ реабілітованих про репресії в перші дні війни.

17 червня 2020 р.

До 90-річчя з дня народження відомого українського громадського і політичного діяча Михайла Миколайовича Гориня, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівний документ.