Центральний державний архів
громадських об’єднань України

Включити версію для поганого зору

Включити звичайну версію сайту

A

A

A


free counters
Верховна Рада України Президент України Урядовий портал Міністерство юстиції України Державний комітет архівів України Головне управління державної служби України Головне управління державної служби України

П’ятий рік поспіль використовую щорічну відпустку як нагоду попрацювати у фондах ЦДАГО України. Темою моїх студій є “Східна Галичина в міжнародних відносинах першої чверті ХХ ст.” Мною виявлено цілий ряд важливих і маловивчених аспектів цієї теми, котрі дають змогу брати участь у престижних наукових форумах і готувати публікації на цю тему. Усе це є можливим у тому числі завдяки результативному дослідженню у ЦДАГО. Бездоганна робота усіх підрозділів архіву, зокрема працівників читальної зали є звичною нормою, що відповідає європейським традиціям у цій сфері. В будь-який момент читач має змогу одержати фахову консультацію від зазначених працівників, котрі являють собою взірець тактовності і компетентності. Упорядкування архівних справ – бездоганне. Пошуковий апарат, що є лоцією дослідника, весь час удосконалюється. Ці враження і умовиводи в нас склалися в результаті порівняння умов роботи і в ЦДАГОУ, і в кількох інших архівних установах України, Австрії, Польщі і Росії, де нам довелось працювати.

Висловлюю керівництву і працівникам ЦДАГОУ щиру вдячність, а також звертаюсь до керівництва ЦДАГО з проханням розглянути моє клопотання про заохочення працівників читальної зали і документовидачі за сумлінну працю, виконану на засадах компетентності і комунікаційного етикету у спілкуванні з читачами й відвідувачами архіву.


З повагою ст. викладач ДВНЗ “Ужгородський національний університет” Ганус Сергій.