Центральний державний архів
громадських об’єднань України

Включити версію для поганого зору

Включити звичайну версію сайту

A

A

A


free counters

15 травня 2015 року о 12.00 на території архівно-музейного комплексу “Літературно-мистецькі Плюти” відбувся традиційний захід “Весна в Плютах”, приурочений увічненню Перемоги над нацизмом у Європі у Другій світовій війні, вшануванню бійців АТО на сході України, відзначенню Міжнародного дня музеїв. Захід відбувся за сприяння Державної архівної служби України та Української міської ради Обухівського району Київської області.

У рамках заходу відбулося відкриття виставки документів Національного архівного фонду України, присвяченої 70-й річниці Перемоги над нацизмом в Європі “Гнів до нацизму, любов до Вітчизни”, підготовленої Центральним державним архівом-музеєм літератури і мистецтва України, а також були презентовані музейні предмети з колекції Національного музею-заповідника “Битва за Київ у 1943 році”.

В урочистому відкритті літературно-мистецького заходу “Весна в Плютах” взяли участь Голова Державної архівної служби України Тетяна Баранова, заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе, голова Обухівської райдержадміністрації Сергій Неділько, заступник міського голови м. Українка Оксана Кирилюк, заступник голови Спілки архівістів України, директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства Олександр Гаранін, керівники та працівники державних архівних установ.

Відвідувачі мали можливість ознайомитися із виставкою малюнків дітей працівників архівних установ та школярів м. Українка, які після виставки були передані бійцям АТО; з виробами народно-декоративного мистецтва, підготовленими працівниками архівів, кошти від реалізації яких також направлено для допомоги українським військовим на сході України.