Центральний державний архів
громадських об’єднань України

Включити версію для поганого зору

Включити звичайну версію сайту

A

A

A


free counters
Верховна Рада України Президент України Урядовий портал Міністерство юстиції України Державний комітет архівів України Головне управління державної служби України Головне управління державної служби України

20 травня 2015 року Центральний державний архів громадських об’єднань України та Державний архів Київської області провели семінар для центральних і територіальних органів профспілкових організацій на тему “Впровадження нормативних актів з питань електронного діловодства та забезпечення збереженості документів у практику роботи всеукраїнських галузевих профспілок”.

У семінарі взяли участь заступник директора департаменту діловодства, формування, зберігання та обліку документів НАФ – начальник відділу нормативно-методичного забезпечення діловодства Державної архівної служби України О.В. Денисенко, заступник директора – головний зберігач фондів ЦДАГО України І.К. Коваленко, директор Державного архіву Київської області С.А. Каменєва, керівники структурних підрозділів ЦДАГО України і Держархіву Київської області – С.І. Харченко, Н.О. Ткаченко, Н.В. Бабіна, а також представники 28 галузевих профспілкових організацій.

Учасниками семінару розглянуто питання про зміни в нормативних актах у сфері діловодства та архівного зберігання, порядок роботи з електронними документами у діловодстві, порядок передачі архівних документів (в тому числі електронних) на постійне зберігання до державних архівів. З огляду на втрату документів галузевих профспілкових організацій внаслідок пожежі у Будинку Профспілок у 2014 році на семінарі також обговорювалося питання щодо порядку оформлення втрат документів унаслідок надзвичайних ситуацій.