Центральний державний архів
громадських об’єднань України

Включити версію для поганого зору

Включити звичайну версію сайту

A

A

A


free counters

20 травня 2015 року Центральний державний архів громадських об’єднань України та Державний архів Київської області провели семінар для центральних і територіальних органів профспілкових організацій на тему “Впровадження нормативних актів з питань електронного діловодства та забезпечення збереженості документів у практику роботи всеукраїнських галузевих профспілок”.

У семінарі взяли участь заступник директора департаменту діловодства, формування, зберігання та обліку документів НАФ – начальник відділу нормативно-методичного забезпечення діловодства Державної архівної служби України О.В. Денисенко, заступник директора – головний зберігач фондів ЦДАГО України І.К. Коваленко, директор Державного архіву Київської області С.А. Каменєва, керівники структурних підрозділів ЦДАГО України і Держархіву Київської області – С.І. Харченко, Н.О. Ткаченко, Н.В. Бабіна, а також представники 28 галузевих профспілкових організацій.

Учасниками семінару розглянуто питання про зміни в нормативних актах у сфері діловодства та архівного зберігання, порядок роботи з електронними документами у діловодстві, порядок передачі архівних документів (в тому числі електронних) на постійне зберігання до державних архівів. З огляду на втрату документів галузевих профспілкових організацій внаслідок пожежі у Будинку Профспілок у 2014 році на семінарі також обговорювалося питання щодо порядку оформлення втрат документів унаслідок надзвичайних ситуацій.