Центральний державний архів
громадських об’єднань України

Включити версію для поганого зору

Включити звичайну версію сайту

A

A

A


free counters
Верховна Рада України Президент України Урядовий портал Міністерство юстиції України Державна архівна служба України Національне агентство України з питань державної служби

Центрального державного архіву громадських об’єднань України


Фотодокументальна виставка

“Партизанська слава України”


ЦДАГО України (вул. Кутузова, 8)

До Дня партизанської слави 21 вересня 2011 р. о 12.00 у приміщенні Центрального державного архіву громадських об’єднань (ЦДАГО) України (м. Київ, вул. Кутузова, 8) відкриється фотодокументальна виставка “Партизанська слава України”, яка мовою архівних документів і фотоматеріалів розповість про боротьбу партизанів України з німецько-фашистськими поневолювачами.

На десяти стендах експонуватимуться понад 100 документів і фотоматеріалів, значна частина яких маловідома широкій громадськості. Серед них – постанови, укази, накази, оперативні плани, доповідні записки, інформації, листівки, радіограми ЦК ВКП(б) і Раднаркому СРСР, Державного комітету оборони і Наркомату оборони СРСР, Президії Верховної Ради СРСР, ЦК КП(б)У, Центрального та Українського штабів партизанського руху, військового командування, партизанських загонів і з’єднань.

Документи розкривають поетапний розвиток партизанського руху на тимчасово окупованій території України, бойову, диверсійну і розвідувальну діяльність партизанів, вагому допомогу патріотам Центральної і Південно-Східної Європи в організації антифашистської збройної боротьби. Також в експозиції виставки демонструватимуться документи гітлерівського командування щодо боротьби з українськими партизанами.

На експонованих документах містяться підписи, помітки та резолюції маршалів Радянського Союзу Г. Жукова, Р. Малиновського, І. Конєва, генерала армії М. Ватутіна, начальника ЦШПР П. Пономаренка та начальника УШПР Т. Строкача, керівників Компартії України М. Хрущова і Д. Коротченка, прославлених партизанських командирів.


Виставка розгорнута в приміщенні ЦДАГО України (по вул. Кутузова, 8) і працює з 10.00 до 17.00.


Конт. особа з питань акредитації ЗМІ –

Власенко Світлана Іванівна

285-74-05; 067-500-98-56

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.