Центральний державний архів
громадських об’єднань України

Включити версію для поганого зору

Включити звичайну версію сайту

A

A

A


free counters
Верховна Рада України Президент України Урядовий портал Міністерство юстиції України Державний комітет архівів України Національне агентство України з питань державної служби

Рус    


До уваги!

Оголошення для запитувачів архівної інформації!

Про збір документальних свідчень Революції гідності 2013-2014 років15 січня 2020 р.

У програмі “Факти” телеканалу ІCTV презентовано сюжет про історичні документи, що зберігаються в Центральному державному архіві громадських об’єднань України.

Фоторепортаж.

13 січня 2020 р.

На веб-сайті ЦДАГО України розміщено звітну інформацію про роботу із зверненнями громадян, про розгляд запитів на інформацію та про роботу читального залу архіву в 2019 році.

28 грудня 2019 р.

Відбулося чергове засідання Експертно-перевірної комісії ЦДАГО України, на якому розглянуто документи Центральної ради Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України, Центрального комітету Професійної спілки працівників атомної енергетики та промисловості України, Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Громадської організації “Рада національних спільнот України”.

28 грудня 2019 р.

У ЦДАГО України відбулося засідання Комісії з контролю за наявністю, станом та розшуком документів Національного архівного фонду, на якому розглянуті питання про підсумки роботи з перевіряння наявності та фізичного стану документів НАФ у 2019 р. та її подальше проведення у 2020 р.

27 грудня 2019 р.

На  веб-сайті  ЦДАГО України,  в рубриці “Фонди”,  розміщено оцифровані описи фонду № 7 “Центральний комітет Ленінської комуністичної спілки молоді України (Молодь за демократичний соціалізм)”:

- опис 17 “Документи відділів ЦК ЛКСМУ (1951-1964)”;

- опис 18 “Стенограми і протоколи з’їздів, пленумів, засідань Бюро і Секретаріату ЦК ЛКСМУ (МДС) (1965-1991)”.

23 грудня 2019 р.

Відбулося чергове засідання колегії ЦДАГО України, на якому розглянуто питання про стан функціонування офіційних інтернет-ресурсів ЦДАГО України в 2019 році, дотримання в архіві Закону України “Про звернення громадян”, про стан виконання прийнятих впродовж поточного року рішень колегії архіву та план роботи колегії ЦДАГО України на 2020 рік.

19 грудня 2019 р.

Директор ЦДАГО України О. Бажан та працівники архіву взяли участь у відкритті документальної виставки “Армія… кров’ю писала живу осяйну, безсмертну легенду боротьби і перемоги…”, присвячену 100-річчю Першого Зимового походу Армії УНР, що відбулось у залі очікування для військовослужбовців Центрального залізничного вокзалу.

Фоторепортаж.

18 грудня 2019 р.

Директор ЦДАГО України О. Бажан взяла участь у відкритті фотодокументальної виставки “Іноземні представництва в Києві в 1917-1919 рр.: початок міждержавних відносин”, що відбулось у Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС.


13 грудня 2019 р.

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права в Центральному державному архіві громадських об’єднань України відбувся круглий стіл на тему “Дискусійні питання реалізації прав людини на доступ до публічної інформації та на захист персональних даних у діяльності архівних установ України”.

Детальніше.    Фоторепортаж.

11 грудня 2019 р.

Відбулося чергове засідання Науково-методичної ради ЦДАГО України, на якому розглянуто проекти планів наукової та методичної, публікаційної та виставкової роботи ЦДАГО України на 2020 рік.

6 грудня 2019 р.

Відбулося чергове засідання Експертно-перевірної комісії ЦДАГО України, на якому розглянуто документи Центрального комітету Профспілки працівників зв’язку України, Центрального комітету Професійної спілки працівників атомної енергетики та промисловості України, Добровільного пожежного товариства України та Центрального державного архіву громадських об’єднань України.

6 грудня 2019 р.

До 100-річчя від початку 1-го Зимового походу Армії УНР, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено документи української військової еміграції, що зберігаються в архіві.

3 грудня 2019 р.

Документи із фондів ЦДАГО України презентовані у експозиції першого в Україні квест-музею “Сила підпису”, що відкрився 28 листопада у Київській міській галереї мистецтв “Лавра”.

Детальніше.