Центральний державний архів
громадських об’єднань України

Включити версію для поганого зору

Включити звичайну версію сайту

A

A

A


free counters
Верховна Рада України Президент України Урядовий портал Міністерство юстиції України Державний комітет архівів України Головне управління державної служби України Головне управління державної служби України

Рус    


До уваги!

Оголошення для запитувачів архівної інформації!

Про збір документальних свідчень Революції гідності 2013-2014 років

Пропозиції щодо співпраці ЦДАГО України з громадськістю та засобами масової інформації в 2019 році13 листопада 2019 р.

До 130-річчя від дня народження українського письменника-сатирика Остапа Вишні (Павла Михайловича Губенка), на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено добірку документів із фондів архіву про його життя та творчу діяльність.

12 листопада 2019 р.

У Центральному державному архіві громадських об’єднань України відбувся семінар на тему “Паспортизація архівних підрозділів громадських формувань: актуальні питання”.

Детальніше.  Фоторепортаж.

9 листопада 2019 р.

До Дня української писемності та мови, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи.


6 листопада 2019 р.

На  веб-сайті  ЦДАГО України,  в рубриці “Фонди”,  розміщено оцифровані описи фонду № 7 “Центральний комітет Ленінської комуністичної спілки молоді України (Молодь за демократичний соціалізм)”:

- опис 15 “Стенограми і протоколи з’їздів, пленумів, засідань Бюро і Секретаріату ЦК ЛКСМУ, інші документи загального відділу ЦК ЛКСМУ (1958-1964)”;

- опис 16 “Стенограми і протоколи конференцій, пленумів, активів, зборів та засідань бюро обкомів ЛКСМУ (1959-1966)”.

31 жовтня 2019 р.

Відбулося чергове засідання колегії ЦДАГО України, на якому обговорено питання про стан роботи в архіві з дотримання законів України у сфері кадрової політики, про співпрацю архіву із засобами масової інформації та про підсумки виконання планів роботи за 9 місяців 2019 року.

28 жовтня 2019 р.

До 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з території України, на веб-сайті ЦДАГО України розміщено виставку документів із фондів архіву “Вони пережили нацистську окупацію. Свідчення, зафіксовані у спогадах та щоденниках очевидців”.

Детальніше.

24 жовтня 2019 р.

Відбулося чергове засідання Науково-методичної ради ЦДАГО України, на якому розглянуто питання про підготовку виставок документів, присвячених 75-й річниці вигнання нацистських окупантів з території України, 15-й річниці Помаранчевої революції та Дню Гідності та Свободи.

21 жовтня 2019 р.

Відбулося чергове засідання Експертно-перевірної комісії ЦДАГО України, на якому розглянуто документи Центрального комітету Професійної спілки працівників культури України, Центрального комітету Професійної спілки працівників атомної енергетики та промисловості України, Первинної профспілкової організації Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Політичної партії “Партія промисловців і підприємців України”.

19 жовтня 2019 р.

До Дня працівників целюлозно-паперової промисловості, на сторінці ЦДАГО України у соціальній мережі Facebook розміщено добірку архівних документів з історії розвитку цієї галузі економіки в другій половині ХХ століття.

10 жовтня 2019 р.

До 130-річчя від дня народження українського поета, літературознавця, перекладача Михайла Опанасовича Драй-Хмари, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено документи з архівної кримінальної справи.

8 жовтня 2019 р.

Директор ЦДАГО України О. Бажан провела для студентів 1-го курсу спеціальностей “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” і “Управління інформаційною безпекою” Приватного вищого навчального закладу “Європейський університет” семінарське заняття на тему “Комплектування, збереженість, використання документів Національного архівного фонду на прикладі Центрального державного архіву громадських об’єднань України”.

Фоторепортаж.

5 жовтня 2019 р.

З нагоди Всесвітнього дня вчителів та Дня працівників освіти в Україні, на сторінці ЦДАГО України у соціальній мережі Facebook розміщено документи із фондів архіву.


2-3 жовтня 2019 р.

Начальник відділу ЦДАГО України А. Іщук взяла участь у роботі семінару “Нормативно-правове та методичне забезпечення організації діловодства, архівного зберігання документів у первинних, об’єднаних профспілкових організаціях Атомпрофспілки”, організатором якого виступив Центральний комітет Професійної спілки працівників атомної енергетики та промисловості України. Тема її доповіді стосувалася методики складання номенклатури справ первинних, об’єднаних профспілкових організацій та використання її у роботі.

Фоторепортаж.

30 вересня 2019 р.

Відбулося чергове засідання колегії ЦДАГО України, на якому обговорено питання про стан виконання перспективного плану науково-технічного опрацювання документів у ЦДАГО України на 2018-2020 рр. та про підготовку архіву до осінньо-зимового періоду 2019-2020 рр.

28 вересня 2019 р.

До 90-ї річниці від дня народження видатного українського поета, перекладача, громадсько-політичного діяча, Героя України Дмитра Васильовича Павличка на сторінці ЦДАГО України у соціальній мережі Facebook розміщено документи із фондів архіву.

27 вересня 2019 р.

Згідно вимог керівних документів з питань пожежної безпеки, в Центральному державному архіві громадських об’єднань України пройшли протипожежні тренування з вдосконалення алгоритму наступних дій при спрацюванні автоматичної пожежної сигналізації, виявленні задимлення або пожежі та навчання працівників правилам користування вогнегасниками.

Фоторепортаж.

27 вересня 2019 р.

Відбулося чергове засідання Експертно-перевірної комісії ЦДАГО України, на якому розглянуто документи Центрального комітету Професійної спілки працівників агропромислового комплексу України.

22 вересня 2019 р.

До Дня партизанської слави на сторінці ЦДАГО України у соціальній мережі Facebook розміщено статтю провідного наукового співробітника Віктора Тихомирова та документи із фондів архіву.

18 вересня 2019 р.

Директор ЦДАГО України О. Бажан та заступник директора - головний зберігач фондів І. Коваленко взяли участь у проекті PUBLIC TALK «Жіночий вимір: Алла Горська», якій відбувся у Центральному державному архіві-музеї літератури і мистецтва України до 90-річчя від дня народження української художниці та правозахисниці. У рамках заходу О. Бажан презентувала маловідомі широкому загалу документи з фондів Центрального державного архіву громадських об’єднань України, які висвітлюють громадську та правозахисну діяльність Алли Горської.

Фоторепортаж.   Подія в ЗМІ.   

18 вересня 2019 р.

До 90-ї річниці від дня народження відомої художниці, дисидентки й правозахисниці Алли Олександрівни Горської на сторінці ЦДАГО України у соціальній мережі Facebook розміщено документ із фондів архіву.

10 вересня 2019 р.

До 125-ї річниці від дня народження видатного українського кінорежисера, письменника, художника Олександра Петровича Довженка, на сторінці ЦДАГО України у соціальній мережі Facebook розміщено окремі сторінки його кіноповісті “Україна в огні”, рукопис якої зберігається в архіві.

9 вересня 2019 р.

До 30-ї річниці Народного Руху України, у ЦДАГО України відкрито виставку документів Національного архівного фонду “Народний Рух України: від громадської ініціативи до політичної сили”, підготовлену на основі документів із фондів Центрального державного архіву громадських об’єднань України та Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г.С. Пшеничного.

Детальніше.   Фоторепортаж.   Подія в ЗМІ.   


4 вересня 2019 р.

Відбулося чергове засідання Науково-методичної ради ЦДАГО України, на якому розглянуто питання про підготовку виставки документів, присвяченої 30-й річниці Народного Руху України.

1 вересня 2019 р.

До 80-ї річниці початку Другої світової війни, на сторінці ЦДАГО України у соціальній мережі Facebook розміщено архівний документ, що стосується тих подій.


23 серпня 2019 р.

До Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України, в читальному залі ЦДАГО України відкрилася виставка архівних документів.

11 серпня 2019 р.

До 130-річчя від дня народження українського дипломата, державного, політичного, громадського діяча Олександра Яковича Шульгина, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено його особисті документи, що зберігаються в архіві.

5 серпня 2019 р.

Документи з архівно-слідчих справ репресованих селян, що зберігаються в Центральному державному архіві громадських об’єднань України, представлені на виставці “Скривавлена нива”, яка відкрилась на території Національного історико-меморіального заповідника “Биківнянські могили”.

4 серпня 2019 р.

До 105-ї річниці створення Союзу визволення України, на сторінці ЦДАГО України у соціальній мережі Facebook розміщено документи Союзу, що зберігаються в архіві.


1 серпня 2019 р.

До 105-ї річниці початку Першої світової війни, на сторінці ЦДАГО України у соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи про військовополонених українців.