Центральний державний архів
громадських об’єднань України

Включити версію для поганого зору

Включити звичайну версію сайту

A

A

A


free counters
Верховна Рада України Президент України Урядовий портал Міністерство юстиції України Державний комітет архівів України Національне агентство України з питань державної служби

Рус    


До уваги!

Оголошення для запитувачів архівної інформації!

Про збір документальних свідчень Революції гідності 2013-2014 роківУВАГА!

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 №500 “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України”, Центральний державний архів громадських об’єднань України відновлює, з урахуванням вимог протиепідемічного захисту, роботу читального залу 16 липня 2020 року.

Читальний зал працює за графіком: пн.-чт. – з 9:00 до 17:00, пт. – з 9:00 до 16:00. Часи провітрювання та вологого прибирання: 10:50–11:00, 12:50–13:20, 14:50–15.00.

Реєстрація користувачів для роботи в читальному залі архіву та замовлення документів Національного архівного фонду, що зберігаються в ЦДАГО України, здійснюються лише шляхом безконтактного попереднього запису:

- за електронною адресою: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

- за телефоном: (044) 285-55-16.

Шановні користувачі, плануючи роботу в нашому архіві, просимо врахувати, що видавання документів фонду № 263 “Колекція позасудових справ реабілітованих” до читального залу тимчасово призупинено у зв’язку з тим, що ЦДАГО України отримав на зберігання від Галузевого державного архіву Служби безпеки України понад 12 тис. контрольно-наглядових справ, що зумовило необхідність проведення комплексу заходів з науково-технічного опрацювання вказаного фонду. Відповідні роботи розпочалися під час карантину і тривають наразі. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Наголошуємо, що користувачі обов’язково повинні мати при собі засоби індивідуального захисту (респіратори або захисні маски, рукавички). В архіві запроваджено температурний скринінг та декларування стану здоров’я. Вхід до будівлі особам із симптомами респіраторного захворювання заборонено.

Дбаймо про свою безпеку та безпеку оточуючих!

Реєстраційну форму, декларацію та замовлення на видавання справ просимо надсилати на адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.22 вересня 2020 р.

До Дня партизанської слави на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи.


20 вересня 2020 р.

До 125-ї річниці від дня народження українського ботаніка Дмитра Зерова, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи.


11 вересня 2020 р.

До 145-ї річниці від дня народження Олександра Кошиця – видатного українського хорового диригента та композитора, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи.

10 вересня 2020 р.

До 80-річчя Миколи Андрійовича Горбаля – українського громадсько-політичного діяча, правозахисника, музиканта і поета, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи про його громадсько-політичну діяльність.

8 вересня 2020 р.

До 100-річчя Державного підприємства «Серійний завод «Антонов», на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи.


31 серпня 2020 р.

Відбулося засідання Експертно-перевірної комісії ЦДАГО України, на якому розглянуто документи Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України, Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної системи та питання фондування нових надходжень.

29 серпня 2020 р.

До Дня пам’яті захисників України на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено документи із фондів архіву.


21 серпня 2020 р.

У читальному залі Центрального державного архіву громадських об’єднань України відкрилась виставка документів до Дня незалежності України. Документи представлені у режимі online на офіційному вебсайті ЦДАГО України у рубриці “Виставки”.

Фоторепортаж.

19 серпня 2020 р.

До Всесвітнього дня гуманітарної допомоги на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено документи із фондів архіву.


10 серпня 2020 р.

На електронному ресурсі ЦДАГО України – E-resource розміщені описи фонду 269 Колекція документів “Український музей в Празі” (1925-1948).

Опис 1 “Документи і матеріали українських організацій, союзів, спілок, товариств і громадян на еміграції” налічує 1140 справи, датованих 1905-1948 рр., опис 2 “Документи і матеріали українських державних, військових, громадсько-політичних діячів, представників науки, культури і освіти, інших осіб” – 332 справи 1886-1952 рр. та опис 3 “Часописи, газети, бюлетені, інші друковані видання” – 172 справи 1919-1945 рр.

3 серпня 2020 р.

До 100-річчя створення Української військової організації під проводом Євгена Коновальця, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено добірку документів із колекції “Український музей в Празі”, що висвітлюють діяльність УВО.

29 липня 2020 р.

З нагоди 155-ї річниці з дня народження Андрея Шептицького, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи.


28 липня 2020 р.

До 140-ї річниці з дня народження Володимира Кириловича Винниченка, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи.


24 липня 2020 р.

З нагоди 30-річчя від підняття на щоглі перед Київською міською радою українського прапору, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи.

16 липня 2020 р.

До 30-річчя проголошення Декларації про державний суверенітет України, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено звернення Державного центру УНР в екзині, опубліковане в газеті “Свобода” від 13 серпня 1990 р.

14 липня 2020 р.

Відбулося засідання Експертно-перевірної комісії ЦДАГО України, на якому розглянуто документи Всеукраїнської громадської організації “Асоціація платників податків України”.

30 червня 2020 р.

ЦДАГО України презентує електронний ресурс – E-resource онлайн доступу до фондів архіву. Він містить інформацію про фонди, описи та справи, а також інтерактивні архівні покажчики та цифрові копії документів.

Детальніше

28 червня 2020 р.

До Дня Конституції України на вебсайті ЦДАГО України презентовано оновлену виставку документів, із фондів архіву про початок і перебіг конституційного процесу в Україні.

25 червня 2020 р.

До 120-річчя з дня народження українського письменника, журналіста, театрального критика Юрія Корнійовича Смолича, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи – відгуки на його літературні твори.

23 червня 2020 р.

Документи з фондів ЦДАГО України представлені на виставці “Державна служба в Україні. Історичні паралелі”, презентованій на вебпорталі Укрдержархіву.

22 червня 2020 р.

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено документи з колекції позасудових справ реабілітованих про репресії в перші дні війни.

17 червня 2020 р.

До 90-річчя з дня народження відомого українського громадського і політичного діяча Михайла Миколайовича Гориня, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівний документ.