Центральний державний архів
громадських об’єднань України

Включити версію для поганого зору

Включити звичайну версію сайту

A

A

A


free counters
Заступник директора ЦДАГО України Т.М. Красавіна під час відкриття семінару “Впровадження нормативних актів з питань діловодства та забезпечення збереженості документів у практику роботи спортивних громадських організацій”. У президії (зліва направо): головний науковий співробітник ЦДАГО України В.В. Горєва, головний спеціаліст відділу формування НАФ і діловодства ЦДАГО України Н.С. Божук, державний тренер штатних команд національних збірних України з неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту Я.А. Мудрий.
Читальний зал ЦДАГО України, 15 листопада 2017 р.


Заступник директора департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту - начальник відділу пріоритетних неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту О.С. Анастасьєва зі вступним словом до учасників семінару.
Читальний зал ЦДАГО України, 15 листопада 2017 р.


Головний спеціаліст відділу формування НАФ і діловодства ЦДАГО України Н.С. Божук під час виступу на семінарі “Впровадження нормативних актів з питань діловодства та забезпечення збереженості документів у практику роботи спортивних громадських організацій”. У президії (зліва направо): заступник директора ЦДАГО України Т.М. Красавіна, державний тренер штатних команд національних збірних України з неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту Я.А. Мудрий, заступник директора департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту - начальник відділу пріоритетних неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту О.С. Анастасьєва.
Читальний зал ЦДАГО України, 15 листопада 2017 р.


Головний науковий співробітник ЦДАГО України В.В. Горєва під час виступу на семінарі “Впровадження нормативних актів з питань діловодства та забезпечення збереженості документів у практику роботи спортивних громадських організацій”.
Читальний зал ЦДАГО України, 15 листопада 2017 р.


Представники федерацій з неолімпійських видів спорту під час семінару.
Читальний зал ЦДАГО України, 15 листопада 2017 р.


Представники спортивних громадських організацій та начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів А.В. Іщук під час екскурсії архівом.
Архівосховище ЦДАГО України, 15 листопада 2017 р.


Представники спортивних громадських організацій під час ознайомлення з виставкою документів “Фізкультура і спорт в житті українців: архівні документи розповідають”.
Читальний зал ЦДАГО України, 15 листопада 2017 р.