Центральний державний архів
громадських об’єднань України

Включити версію для поганого зору

Включити звичайну версію сайту

A

A

A


free counters

 
Під час роботи круглого столу на тему “Дискусійні питання реалізації прав людини на доступ до публічної інформації та на захист персональних даних у діяльності архівних установ України”. Зліва направо: начальник відділу взаємодії з суб’єктами обробки персональних даних Департаменту у сфері захисту персональних даних Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини В. Красій, директор ЦДАГО України О. Бажан, заступник начальника Управління моніторингу прав на звернення та інформацію Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини О. Кабанов, директор ЦДІАК О. Музичук, начальник відділу використання інформації документів ЦДІАК В. Москалець.
ЦДАГО України, 13 грудня 2019 р.

Працівники ЦДАГО України під час роботи круглого столу на тему “Дискусійні питання реалізації прав людини на доступ до публічної інформації та на захист персональних даних у діяльності архівних установ України”. Зліва направо: заступник директора Т. Красавіна, заступник директора – головний зберігач фондів І. Коваленко, завідувач сектору користування документами Л. Батрак, завідувач сектору використання інформації та довідкового апарату І. Журжа, начальник відділу використання інформації документів С. Власенко.
ЦДАГО України, 13 грудня 2019 р.

Під час роботи круглого столу на тему “Дискусійні питання реалізації прав людини на доступ до публічної інформації та на захист персональних даних у діяльності архівних установ України”. Зліва направо: завідувач сектору користування документами Держархіву Київської області М. Баженова, провідний юрисконсульт Держархіву Київської області А. Петренко, директор Держархіву Київської області С. Каменєва, начальник відділу взаємодії з суб’єктами обробки персональних даних Департаменту у сфері захисту персональних даних Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини В. Красій, директор ЦДАГО України О. Бажан, заступник начальника Управління моніторингу прав на звернення та інформацію Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини О. Кабанов.
ЦДАГО України, 13 грудня 2019 р.